درباره ما

خوشحالیم از این که در وب سایت ما هستید

با تشکر از تمامی متخصصان، مهندسین و پیش­کسوتانی که با تلاش­های بی وقفه خود در سراسر جهان و کشور ایران گامی در راستای پیشرفت صنعت IT، داشتن جهانی مدرن و سهولت کارهای بشر بر می دارند.

هدف اصلی شرکت DataLink ( با مسئولیت محدود ) بر طرف کردن ۱۰۰ درصد نیازهای IT و انفورماتیکی شرکت­ها، سازمان­ها، واحدهای تجاری، کارخانجات صنعتی و اشخاص حقیقی می باشد.

ما خدمات و کالاهای خود را در قالب های کامپیوتر، شبکه، دوربین مداربسته، تلفن سانترال، برق، ساختمان های هوشمند و … طبقه بندی می کنیم.

تلاش مهندسین و کارشناسان ما بر ارائه خدمات و فروش کالا با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن می باشد.

وظیفه تکنسین های شرکت DataLink این است تا با شرکت در دوره های تخصصی کاری، کلاس های آموزشی و سمینارها، دانش خود را به روز نمایند تا بتوانند با ارائه مدرن ترین سرویس ها در خدمت شهروندان عزیز باشند.

شما می توانید در هر زمانی که بخواهید، از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از نظرات تخصصی و رایگان آن ها بهره مند شوید و با فیکس کردن قرار ملاقات با آن ها از بازدید و کارشناسی های رایگان ما استفاده نمایید. کارشناسان ما قبل از خرید به شما مشاوره رایگان می دهند و پس از خرید از محصولات و خدمات ارائه شده پشتیبانی می نمایند.

ما قابلیت های انفورماتیکی شرکت شما را تا حدی می توانیم بالا ببریم که شرکت شما بتواند تبدیل به شرکتی مدرن در حد استانداردهای جهانی شود؛ مشتریان زیادی را به خود جلب نماید و کارمندان برای کار کردن و استخدام در شرکت شما شور و اشتیاق فراوانی داشته باشند.

We Make Your Office a Happy Place !!!